ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Официальная конкурсная программа, Каннский кинофестиваль, 2020

Фассбиндер

Enfant terrible
Фасбіндер
C 07 Октября 2021
Страна: Германия, 2020
Хронометраж: 134 мин.
Жанр: биографическая драма
Режиссер: Оскар Рёлер
В ролях: Оливер Мазуччи («Работа без авторства», «Как Гитлер украл розового кролика»), Хари Принц, Катя Риманн («Бандитки», «Розенштрассе»)

Райнеру Вернеру Фассбиндеру 22, и он только что дебютировал с постановкой на сцене маленького театра. Никто и не ожидает, что скоро этот наглый бунтарь станет ключевой фигурой немецкого кино. Его взгляды радикальны, самоэксплуатация сильна, а жажда познания любви неудержима. Он проживет жизнь быстро и умрет молодым, однако запомнится всем как гениальный режиссер немецкой «новой волны».
 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Цензорка

Дата релиза: 07 Марта 2024

Леся — молода мама, яка народила первістка у спеціальній вʼязниці. Це світ, населений лише жінками: медсестрами, увʼязненими та наглядачками. Лесю турбує лиш одне: чи дозволять їй зберегти опіку над дитиною. За її життям спостерігає співробітниця в’язниці — самотня цензорка Олена, якій усе складніше лишитися осторонь.

І все ж Лоранс

Дата релиза: 14 Марта 2024

Лоранс — учитель старшої школи та письменник, який шалено закоханий у свою дівчину Фред. Їхнє радісне життя перевертається з ніг на голову, коли Лоранс зізнається про свою транссексуальність і намір жити як жінка. Фред обіцяє підтримувати партнера під час його переходу, але новий спосіб життя пари суперечить поглядам друзів, родини та суспільства в цілому.

Зелений кордон

Дата релиза: 21 Марта 2024

Найрезонансніший фільм року від режисерки «Ціни правди» Аґнєшки Голланд.

Полум’яне небо

Дата релиза: 28 Марта 2024

Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Тут він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону все не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька несподіваних гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися.

Марс-Експрес

Дата релиза: 11 Апреля 2024

Марс, 23 століття. Два приватних детективи розслідують зникнення молодої жінки. Вони виявляють, що не одні розшукують Джун Чоу, 18-річну студентку кібернетики — її переслідують поліція та вбивці.

Любов, брехня та кровопролиття

Дата релиза: 18 Апреля 2024

Відлюдькувата менеджерка тренажерного залу закохується в амбітну бодибілдерку, яка в гонитві за своєю мрією прямує у Вегас. Їхня пристрасть виливається в небезпечну пригоду, що затягне їх обох у сіті злочинних зв’язків.