ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Участник официальной программы Каннского МКФ

ЭСТЕР

Esther
C 23 Апреля 2011
Страна: Великобритания, Израиль, Австрия
Хронометраж: 97
Жанр: драма
Режиссер: Амос Гитай
В ролях: Симон Беньямини, Мохаммед Бакри, Юлиано Мер, Девид Коэн, Шмуэль Вульф, Сара Коэн Райм

СИНОПСИС

Картина повествует историю юной девочки по имени Эстер. Выйдя замуж за короля Агасфера, она скрывает свою еврейскую национальность. Пользуясь своим положением, Эстер спасает свой народ от смерти. Библейная история "Эстер" является метафорой к сегодняшнему состоянию израильского общества.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024