ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Каннский кинофестиваль, 2013
- Номинация на Золотую камеру (награда за режиссерский дебют)

За тех, кто в море

For Those in Peril
За тих, хто у морi
C 13 Ноября 2014
Страна: Великобритания, 2013
Хронометраж: 92
Жанр: психологическая драма
Режиссер: Пол Райт
В ролях: Джордж МакКэй, Кейт Дики, Никола Берли

Рыбацкий городок в Шотландии. Трагический случай на море уносит жизни пяти человек. Аарон - единственный, кто выжил. Но он становится изгоем, ведь суеверные местные жители обвиняют его в произошедшем. Потеряв в море старшего брата, Аарон отказывается поверить в смерть рыбаков. Он решает поплыть на поиски и вернуть их домой.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024