ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:


ОТРЯД ОСОБОГО НАЗНАЧЕНИЯ

FORCES SPÉCIALES
C 01 Декабря 2011
Страна: Франция
Хронометраж: 68
Жанр: военный боевик
Режиссер: Стефан Рибожа
В ролях: Дайан Крюгер ("Бесславные ублюдки", "Одержимость", "Троя"), Джимон Хунсу ("Гладиатор", "Константин: повелитель тьмы"), Бенуа Мажимель ("Пианистка")

синопсис

Афганистан. Французский репортер Эльза Казанова попадает в плен к талибам. Освободить заложницу предстоит отряду особого назначения. Но между журналисткой и ее спасителями завязываются совсем не однозначные отношения.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024