ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Франкенштейн National Theatre Live

Frankenstein NT Live
Франкенштейн NT Live
C 13 Ноября 2013
Страна: Великобритания, 2011
Хронометраж: 110
Жанр: фантастическая мелодрама
Режиссер: Дэнни Бойл («На игле», «Миллионер из трущоб»)
В ролях: Бенедикт Камбербэтч («Шерлок»), Джонни Ли Миллер («На игле»), Элла Смит, Джон Киллоран, Стивен Эллиот, Лиззи Уинклер, Карл Джонсон, Дэниэл Миллар

синопсис

Сценическая адаптация Ника Диара по роману английской писательницы Мэри Шелли «Франкенштейн, или Современный Прометей», поставленная режиссером Дэнни Бойлом на сцене Королевского национального театра. Постановка была показана в кинотеатрах по всему миру в рамках проекта National Theatre Live.

Доктор Виктор Франкенштейн создает Чудовище, вдохнув жизнь в тело, созданное из частей разных умерших людей. Однако, в ужасе от безобразности своего творения, он бросает его на произвол судьбы. Одинокий, уродливый, по-детски невинный монстр ждет от мира доверия и любви, но повсюду сталкивается лишь со злобой, жестокостью и ненавистью. Окончательно отчаявшись, Чудовище клянется разыскать своего создателя и отомстить ему самым страшным образом.

Расписание сеансов:

16 ноября - 19:00 - версия с Бенедиктом Камбербэтчем в роли доктора Виктора Франкенштейна и Джонни Ли Миллером в роли Чудовища.
17 ноября - 17:00 - версия с Бенедиктом Камбербэтчем в роли доктора Виктора Франкенштейна и Джонни Ли Миллером в роли Чудовища.
24 ноября - 19:00 - версия с Джонни Ли Миллером в роли доктора Виктора Франкенштейна и Бенедиктом Кембербэтчем в роли Чудовища.
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ТРЕЙЛЕР (MPEG)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Як зайнятися сексом

Дата релиза: 30 Ноября 2023

Після закінчення школи три подруги рушають на відривні канікули у Грецію. Тут вони планують розважитися, перш ніж поринуть в університетське життя. Головна героїня Тара, єдина незаймана серед трьох дівчат, рішуче прагне це виправити. Але ця подорож буде не така безтурботна, як вона сподівається.

Нескінченність за Флоріаном

Дата релиза: 30 Ноября 2023

Напередодні свого 90-річчя український архітектор Флоріан Юр’єв отримує погані новини. Держава здала в оренду забудовнику його головний архітектурний твір — «Летючу тарілку» на Либідській площі в Києві. Тепер тут має постати черговий торговельний центр. За допомогою молодих архітекторів і активістів Флоріан вирішує зірвати цю сумнівну оборудку.

Альма й Оскар

Дата релиза: 07 Декабря 2023

Нещодавно овдовіла Альма Малер, знана світська дама, спокушає молодого художника Оскара Кокошку. Невелика сексуальна пригода обертається бурхливим романом. Оскар вважає Альму своєю музою, яка більше служить його чоловічим фантазіям, ніж реальності. Сама Альма теж мисткиня — композиторка. Одержиме прагнення Оскара зробити цю жінку своєю ставить під загрозу її мрію досягти успіху самостійно.

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.