ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Три номинации на награду Австрийской киноакадемии

НЕПРЕДНАМЕРЕННОЕ ПОХИЩЕНИЕ ФРАУ ЭЛЬФРИДЫ ОТТ

DIE UNABSICHTLICHE ENTFUHRUNG DER FRAU ELFRIEDE OTT
C 12 Апреля 2012
Страна: Австрия
Хронометраж: 112
Жанр: комедия с похищением
Режиссер: Андреас Прохазка
В ролях: Эльфриде Отт, Михаель Островски, Герхард Либман ("Малер на кушетке")

синопсис

На протяжении двух лет Хорст скрывал смерть своей бабушки, чтобы получать ее пенсию. Все шло хорошо, пока местный политик не решил лично поздравить старушку с 95-летием. Удачная на первый взгляд идея «одолжить» бабушку из ближайшей больницы оборачивается путаницей и чередой осложнений: попавшаяся под руку похитителям бабуля оказывается известной телесериальной актрисой Эльфридой Отт.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024