ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Фрэнсис Ха

Frances Ha
Френсіс Ха
C 22 Августа 2013
Страна: США, 2012
Хронометраж: 86
Жанр: Трагикомедия
Режиссер: Ноа Баумбах («Кальмар и кит»)
В ролях: Грета Гервиг, Мики Самнер, Майкл Эспер, Адам Драйвер, Майкл Зеген, Шарлотта д’Амбойз

синопсис

Фрэнсис - 27 лет; она живёт в Нью-Йорке вместе со своей лучшей подругой Софи и изо всех сил пытается освоить профессию танцовщицы. Хотя она давно закончила училище, до полноценной профессиональной жизни ей ещё, кажется очень далеко. И пускай поиски работы всякий раз заканчиваются неудачами, она в целом довольна своей жизнью с Софи, хотя вдвоём они похожи на старую супружескую пару. Но вдруг Софи без предупреждения переезжает в квартиру своей мечты в Трайбека к другой подружке, и Фрэнсис оказывается без крыши над головой. Ей предстоит не только найти себе жильё, но и обрести новое место в мире.
Фрэнсис Ха - чёрно-белая юмористическая городская сказка о взрослении, наступающем после того, когда ты уже повзрослел.
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение (PDF)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Трикутник смутку

Дата релиза: 08 Декабря 2022

Пара супермоделей вирушає у подорож на люксовій яхті. Пасажири судна — розпещені й надвпливові багатії, капітан — неврівноважений і завжди п’яний цинік. Ця розкішна й «інстаграмна» подорож обернеться справжньою катастрофою.

8 жінок

Дата релиза: 05 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.

Одного чудового ранку

Дата релиза: 19 Января 2023

Молода мати-одиначка Сандра мешкає в Парижі. Її життя сповнене турботи про маленьку дочку та хворого батька, стан якого стрімко погіршується. Раптом у її житті з’являється нове захоплення — одружений науковець Клеман.

Земля Бога

Дата релиза: 26 Января 2023

19 століття. Молодий данський священик вирушає у віддалену частину Ісландії. Він прагне звести там церкву, та зафіксувати на знімках місцевих жителів. Однак що далі герой рухається до мети, то сильніше сумнівається у своїй місії та вірі.

Корсет

Дата релиза: 02 Февраля 2023

Імператриця Австрії Єлизавета Баварська, відома як Сісі, завжди славилася своїми красою і стилем. Саме вона задавала модні тенденції у вищих колах суспільства. У Різдво 1877 року імператриці виповнюється 40 років, і тепер вона офіційно перебуває на порозі старості. Тоді Єлизавета розгортає хитру боротьбу за свій блискучий образ.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.