ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Лучшая режиссура, Кинофестиваль им. Макса Офюльса, 2020
Лучший монтаж и Специальное упоминание в категории «Награда им. Томаса Плуча за сценарий», Кинофестиваль «Диагонале», 2021
Официальная программа, Варшавский международный кинофестиваль, 2020

Лиса в норе

Fuchs im Bau
Лисиця в норі
C 01 Января 2000
Страна: Австрия, 2020
Хронометраж: 100 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Арман Т. Рияхи
В ролях: Александр Петрович, Мария Хофштаттер («Январь-Март», «Импорт–Экспорт»), Луна Йордан, Андреас Луст

Фукс начинает работать учителем в тюремной школе, заменив госпожу Бергер – нетрадиционную преподавательницу в возрасте. Однако знакомство с одной из новых учениц, таинственной и замкнутой в себе Самирой, заставляет его вспомнить свой самый большой страх.
 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2024

Дата релиза: 22 Апреля 2024

Фестиваль актуальних стрічок з Австрії відбудеться в Україні у 12-й едиції.

Нічні незнайомці

Дата релиза: 25 Апреля 2024

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Дивотріп

Дата релиза: 02 Мая 2024

Режисерський дебют незалежного оператора Шона Прайса Вільямса («Гарні часи» братів Сефді) за сценарієм знаного кінокритика Ніка Пінкертона.

Спадкоємець

Дата релиза: 02 Мая 2024

У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

13 убивць

Дата релиза: 16 Мая 2024

Події бойовика від культового режисера Такасі Мііке відбуваються наприкінці японської феодальної ери. Група відважних самураїв вирішує знищити лорда-садиста, щоб не дати йому зійти на престол та занурити країну у війну. Але зробити це буде непросто, адже лиходія завжди охороняє півсотні вірних воїнів, які добре володіють мечем.

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу.