ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Премия «Оскар» за лучший фильм, режиссуру, оригинальный сценарий и лучший международный фильм, 2020
– Премия «Золотой глобус» за лучший фильм на иностранном языке, 2019
– «Золотая пальмовая ветвь», Каннский кинофестиваль, 2019

 

Паразиты

Gisaengchung
Паразити
C 08 Апреля 2021
Страна: Южная Корея, 2019
Хронометраж: 131 мин.
Жанр: трагикомический триллер
Режиссер: Пон Джун Хо
В ролях: Сон Кан Хо, Ли Сон-гюн

У семьи четырех безработных мрачные жизненные перспективы. Ситуация меняется, когда старшему сыну предлагают высокооплачиваемую подработку репетитором. С помощью сестры он делает фальшивые документы об образовании и приходит в роскошный особняк богатого бизнесмена. Произведя хорошее впечатление, старший сын узнаёт о ещё одной открытой вакансии, и у него появляется очень необычный план по трудоустройству сестры.
 
Луцк


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША ЧБ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР ЧБ (MOV)→ скачать

ТРЕЙЛЕР ЧБ (DCP)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень швейцарського кіно – 2023

Дата релиза: 09 Июня 2023

Тиждень швейцарського кіно повертається у своїй шостій едиції та класичному форматі показів у кінотеатрі. Подія триватиме 9 – 14 червня у столичному «Жовтні».

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Найкращий бос

Дата релиза: 13 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.