ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

 

Оскар, 2004 год
Номинации: Лучший режиссер (Фернанду Мейреллиш), Лучший адаптированный сценарий, Лучшая работа оператора, Лучший монтаж
 
Золотой глобус, 2003 год
Номинации: Лучший фильм на иностранном языке — «Бразилия»
 
Британская академия, 2003 год
Победитель: Лучший монтаж
Номинации: Лучший фильм на иностранном языке
 
Европейская киноакадемия, 2002 год
Номинации: Приз Screen International Award

 

Город бога

Cidade de Deus
C 06 Сентября 2004
Страна: Бразилия, Франция
Хронометраж: 130
Жанр: драма, криминал
Режиссер: Фернанду Мейреллиш, Катя Лунд
В ролях: Александр Родригез, Леандро Фирмино, Феллипе Хаагенсен, Дуглас Силва, Джонатан Хаагенсен

 

60-е годы XX века. «Город Бога» — квартал в Рио-де-Жанейро, где живут главные герои — 8-летний Ракета, мечтающий стать фотографом, и его одногодок Дадинью. Дадинью принимает участие в вооруженном ограблении, организованном живущим по соседству гангстером Кабалейрой; с согласия Кабалейры он совершает свое первое убийство.
 
70-е годы. Ракета постоянно балансирует между мелкими правонарушениями и честной жизнью. На счету у Дадинью уже несколько убийств. Он возглавляет банду, которой управляет, используя хитрость и хладнокровное предательство. Поняв, что настоящая власть и большие деньги может дать только контроль над торговлей наркотиками в их квартале, он безжалостно идет к своей цели.
 
80-е годы. Ракета наконец получает фотоаппарат и осуществляет свою детскую мечту. Мечта Дадинью тоже сбылась: в 18 лет он стал самым крутым торговцем наркотиками в Рио.
 
Вместе со своей армией юных хулиганов Дадинью безраздельно правит в квартале до тех пор, пока Мане Галинья не поклялся отомстить ему за то, что тот изнасиловал его подружку, и не решил убить его, чего бы это ни стоило. В фавеле начинается война…


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Цензорка

Дата релиза: 07 Марта 2024

Леся — молода мама, яка народила первістка у спеціальній вʼязниці. Це світ, населений лише жінками: медсестрами, увʼязненими та наглядачками. Лесю турбує лиш одне: чи дозволять їй зберегти опіку над дитиною. За її життям спостерігає співробітниця в’язниці — самотня цензорка Олена, якій усе складніше лишитися осторонь.

І все ж Лоранс

Дата релиза: 14 Марта 2024

Лоранс — учитель старшої школи та письменник, який шалено закоханий у свою дівчину Фред. Їхнє радісне життя перевертається з ніг на голову, коли Лоранс зізнається про свою транссексуальність і намір жити як жінка. Фред обіцяє підтримувати партнера під час його переходу, але новий спосіб життя пари суперечить поглядам друзів, родини та суспільства в цілому.

Зелений кордон

Дата релиза: 21 Марта 2024

Найрезонансніший фільм року від режисерки «Ціни правди» Аґнєшки Голланд.

Пам’ять любові

Дата релиза: 28 Марта 2024

Сильвія проживає детально сплановане рутинне життя. Водночас Сол постійно втрапляє в дивні ситуації, бо забуває те, що з ним сталося буквально кілька годин тому. Їхня зустріч розпочалася з дивного непорозуміння, але цей випадок зближує обох і змушує замислитись, що не такі вже вони й незнайомці.

Полум’яне небо

Дата релиза: 04 Апреля 2024

Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Тут він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону все не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька несподіваних гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися.

Сором

Дата релиза: 11 Апреля 2024

Брендон — мешканець Нью-Йорка, одержимий сексом у всіх його проявах. Він частий гість порносайтів, постійний клієнт одразу кількох секс-працівниць, і водночас дивовижно успішний спокусник, перед чарівністю якого не в змозі встояти жодна дівчина. Та внутрішній світ невтомного сексоголіка детонує після того, як у його розкішних холостяцьких апартаментах несподівано оселяється рідна сестра.