ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Участник конкурсной программы в Венеции 

БОЛЬШАЯ МЕЧТА

IL GRANDE SOGNO
C 05 Ноября 2010
Страна: Италия, Франция
Хронометраж: 101
Жанр: драма
Режиссер: Микеле Плачидо
В ролях: Риккардо Скамарчио ("Три метра над небом", "Идеальный мужчина"), Жасмин Тринка, Люка Арджентеро, Массимо Пополицио

синопсис

На фоне зарождения протестного студенческого движения в Италии в связи с такими мировыми потрясениями как война во Вьетнаме, убийство Кеннеди, Мартина Лютера Кинга, смерть Че Гевары, разворачивается любовная история. Ее главные герои — двое молодых людей — харизматичный идейный вдохновитель протестного движения в римском университете, симпатичный полицейский, мечтающий стать актером, и студентка из хорошей благополучной семьи.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

ШВЕЙЦАРСЬКЕ КІНО: СПЕЦПОДІЯ – 2022

Дата релиза: 13 Августа 2022

13 і 14 серпня в київському кінотеатрі «Жовтень» пройде «Швейцарське кіно. Спецподія». Цей захід стане логічним продовженням фестивалю «Тиждень швейцарського кіно», який з 2017 року щоліта проходить в Україні.

Я кохаю свого тата

Дата релиза: 25 Августа 2022

Чак вирішує відновити стосунки зі своїм сином, але виявляє, що хлопець заблокував його в усіх соцмережах. Стурбований життям свого нащадка, батько створює фейковий акаунт та починає спілкування під виглядом молодої офіціантки. Але така витівка заходить надто далеко — його син закохується в уявну дівчину і тепер мріє побачитися з нею особисто.

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2022

Дата релиза: 22 Сентября 2022

Найбільший у світі інтерактивний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу та у вересні представляє чергову добірку фіналістів. Переможців визначає численна міжнародна аудиторія протягом одного тижня.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022