ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- номинация на "Золотую Пальмовую ветвь"  Каннского МКФ

- итальянский "Золотой Глобус" в категории "Лучший фильм"

- 2 номинации Европейской киноакадемии

- украинская премьера – Одесский международный кинофестиваль

У НАС ЕСТЬ ПАПА!

HABEMUS PAPAM
C 10 Мая 2012
Страна: Италия, Франция / 2011
Хронометраж: 102
Жанр: католическая трагикомедия
Режиссер: Нанни Моретти
В ролях: Мишель Пикколи ("Скромное обаяние буржуазии", "Большая жратва"), Eжи Штур ("Дежа вю", "Три цвета: белый", "Сексмиссия"), Ренато Скарпа ("Талантливый мистер Рипли")

СИНОПСИС

Новоизбранный Папа Римский переживает острый экзистенциальный кризис прямо на пороге балкона, с которогу ему надлежит обратиться к своей пастве. Советники-кардиналы не в состоянии избавить от комплекса неполноценности нового Папу, поэтому на помощь зовут известного психоаналитика  – между прочим, ярого атеиста.

РАСПИСАНИЕ

Киев – "Киев" – с 10 мая
Киев – "Жовтень" – с 10 мая
Киев – Кинотеатр им. Чапаева – с 10 мая
Львов – "Кинопалац" – с 10 мая
Харьков – "Боммеръ" – с 17 мая


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

WEB-АФИША (JPG)скачать

ПОСТЕР В СЛОЯХ (psd, zip-архив)скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (mov)скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ(zip-архив)скачать

ПРЕСС-КИТ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Як зайнятися сексом

Дата релиза: 30 Ноября 2023

Після закінчення школи три подруги рушають на відривні канікули у Грецію. Тут вони планують розважитися, перш ніж поринуть в університетське життя. Головна героїня Тара, єдина незаймана серед трьох дівчат, рішуче прагне це виправити. Але ця подорож буде не така безтурботна, як вона сподівається.

Нескінченність за Флоріаном

Дата релиза: 30 Ноября 2023

Напередодні свого 90-річчя український архітектор Флоріан Юр’єв отримує погані новини. Держава здала в оренду забудовнику його головний архітектурний твір — «Летючу тарілку» на Либідській площі в Києві. Тепер тут має постати черговий торговельний центр. За допомогою молодих архітекторів і активістів Флоріан вирішує зірвати цю сумнівну оборудку.

Альма й Оскар

Дата релиза: 07 Декабря 2023

Нещодавно овдовіла Альма Малер, знана світська дама, спокушає молодого художника Оскара Кокошку. Невелика сексуальна пригода обертається бурхливим романом. Оскар вважає Альму своєю музою, яка більше служить його чоловічим фантазіям, ніж реальності. Сама Альма теж мисткиня — композиторка. Одержиме прагнення Оскара зробити цю жінку своєю ставить під загрозу її мрію досягти успіху самостійно.

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Следите за новостями в социальных сетях:

© АРТХАУС ТРАФИК ,
2003–2023

Следите за новостями в социальных сетях:

© АРТХАУС ТРАФИК ,
2003–2023