ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:


ВЗРОСЛЫЕ ИГРУШКИ

C 10 Ноября 2011
Страна: Великобритания
Хронометраж: 90
Жанр: истерическая комедия
Режиссер: Таня Уэкслер
В ролях: Мэгги Джилленхол ("Темный рыцарь", "Улыбка Моны Лизы", "Донни Дарко"), Фелисити Джонс ("Шери", "Возвращение в Брайдсхед"), Хью Дэнси ("Шопоголик"), Руперт Эверетт ("Свадьба лучшего друга", "Шрек 2")

cинопсис

Викторианская Англия, самая пуританская страна в мире, где злоупотребляют диагнозом "истерия" для описания любых проблем женского пола. Молодой врач на службе у эксцентричного профессора по женским заболеваниям, на пару с лучшим другом из подручных средств изобретают первый вибратор. От пациенток нет отбоя - любая дама мечтает попасть на прием к молодому специалисту. Но только, увы, не Шарлотта - красивая, взбалмошная и своенравная суфражистка, по совместительству - младшая профессорская дочь.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024