ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- «Приз жюри» на Каннском кинофестивале

ВЕЛИКОЛЕПНЫЙ

IL DIVO
C 04 Ноября 2010
Страна: Италия
Хронометраж: 105
Жанр: драма, биография
Режиссер: Паоло Соррентино
В ролях: Тони Сервилло ("Лишний человек", "И думать забудь, Джонни!"), Анна Бонаюто, Джулио Бозетти, Флавио Буччи

синопсис

История о легендарном итальянском премьер-министре Джулио Андреотти, проработавшем на этом месте не то шесть, не то семь сроков. Он знаменит своим чувством юмора и то ли связями с мафией, то ли, наоборот, тем, что мафия ополчилась против него. Разнообразные смерти, призраки, интриги, агрессивный монтаж и еще более агрессивный саундтрек, а посреди всего этого — маленький смешной человечек, почти бесстрастный.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

ШВЕЙЦАРСЬКЕ КІНО: СПЕЦПОДІЯ – 2022

Дата релиза: 13 Августа 2022

13 і 14 серпня в київському кінотеатрі «Жовтень» пройде «Швейцарське кіно. Спецподія». Цей захід стане логічним продовженням фестивалю «Тиждень швейцарського кіно», який з 2017 року щоліта проходить в Україні.

Я кохаю свого тата

Дата релиза: 25 Августа 2022

Чак вирішує відновити стосунки зі своїм сином, але виявляє, що хлопець заблокував його в усіх соцмережах. Стурбований життям свого нащадка, батько створює фейковий акаунт та починає спілкування під виглядом молодої офіціантки. Але така витівка заходить надто далеко — його син закохується в уявну дівчину і тепер мріє побачитися з нею особисто.

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2022

Дата релиза: 22 Сентября 2022

Найбільший у світі інтерактивний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу та у вересні представляє чергову добірку фіналістів. Переможців визначає численна міжнародна аудиторія протягом одного тижня.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022