ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на Золотую пальмовую ветвь Каннского кинофестиваля, 2015

Сказка сказок

Il racconto dei racconti
Казка казок
C 17 Сентября 2015
Страна: Италия, Франция, Великобритания, 2015
Хронометраж: 125 мин.
Жанр: фэнтези
Режиссер: Маттео Гарроне («Гоморра»)
В ролях: Сальма Хайек, Венсан Кассель, Тоби Джонс, Джон Си Райли, Ширли Хендерсон

Мир величественных замков, где правят короли и королевы, где живут прекрасные принцессы и храбрые принцы, мир колдунов и фей, страшных монстров, старых прачек и придворных. Сказка повествует о трех соседних государствах. В одном из них правит король, бабник и развратник, во втором — король, чьей душой завладел диковинный зверь, в третьем — королева, которая никак не может стать матерью. Все они — герои этой свободной интерпретации знаменитых сказок Джамбаттиста Базиле.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

ВИДЕО СО СЪЕМОК (ZIP-АРХИВ)→ скачать

ВИДЕО ИЗ ФИЛЬМА (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям. Зірковий дубляж: Ахтем Сеїтаблаєв

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.

Ріміні

Дата релиза: 04 Мая 2023

Річі Браво, колись успішна поп-зірка, женеться за своєю згаслою славою в вітряному Ріміні. Він фінансує свій розпусний спосіб життя та пристрасть до азартних ігор концертами для автобусів, повних туристів, і сексуальними послугами для своїх шанувальниць. Його світ починає руйнуватися, коли в його життя раптово вривається доросла донька і вимагає від нього гроші, яких він їй ніколи не давав.

Ризики й побічні ефекти

Дата релиза: 25 Мая 2023

Катрін потребує пересадки нирки. Їй надзвичайно поталанило, адже в її чоловіка — потрібна група крові. Але, схоже, він не надто поспішає стати донором для коханої.