ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Cекция «Форум» Берлинского международного кинофестиваля (2012)

- Основная программа Гентского международного кинофестиваля (Бельгия) (2012)

- Внеконкурсная программа «Немецкая волна» 42-го Международного кинофестиваля «Молодость» (2012)

- Конкурсная программа Гётеборгского кинофестиваля (Швеция) (2012)

ИСПАНИЯ

Spanien
C 11 Апреля 2013
Страна: Австрия, Болгария, 2012
Хронометраж: 102
Жанр: Любовный вестерн
Режиссер: Аня Саломоновиц
В ролях: Татьяна Александер, Корнелиус Обонья, Грегуар Колен, Лукас Мико, Штефани Дворак, Вольф Бахофнер, Дэнис Петкович, Томас Райзингер, Мария Уайсс, Афина Зервос

синопсис

Молдавский беженец, выживший в аварии на полпути в Испанию, вынужден продолжить свое путешествие пешком. Он все еще хочет попасть в Испанию, где по его убеждению хорошо живется, так как люди там все еще верят в Бога. Оказавшись в Австрии, герой пытается подзаработать денег, реставрируя небольшую церквушку. Он знакомиться с таинственной Магдаленой, которую постоянно терроризирует ее бывший муж - агрессивный полицейский, а также с крановщиком, счастливой жизни которого угрожает его зависимость от азартных игор.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.