ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Мировая премьера - Одесский международный кинофестиваль, июль 2011 г.

КРУТОЙ ПОВОРОТ

ITINÉRAIRE BIS
C 01 Декабря 2011
Страна: Франция
Хронометраж: 80
Жанр: романтическое роуд-муви
Режиссер: Жан-Люк Перреар
В ролях: Фред Тесто ("Артур и месть Урдалака", "Астерикс и Обеликс: Миссия Клеопатра"), Лейла Бахти ("Пророк", "Париж, я люблю тебя"), Жан-Франсуа Стевенен ("Предел контроля")

синопсис

Жизнь 35-летнего деревенского повара течет однообразно и предсказуемо. Но однажды на горизонте возникает настоящий подарок судьбы - красивая брюнетка, потерпевшая крушение на яхте. Правда, окажется, что новая знакомая - тот еще "подарочек".


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024