ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз имени Франсуа Шале на Каннском кинофестивале 

КИПУР

Kippur
C 24 Апреля 2011
Страна: Франция, Израиль
Хронометраж: 120
Жанр: драма
Режиссер: Амос Гитай
В ролях: Лирон Лево, Томер Рузо, Ури Ран Клауцнер, Йорам Хаттаб, Ги Амир

синопсис

Картина "Кипур" была впервые представлена на Каннском кинофестивале в 2000 году, где получила приз Франсуа Шале. Фильм повествует историю двух солдат: патриота, для которого война в радость, и теоретика, начитавшегося Маркузе. По дороге на фронт молодые люди рассуждают жизни, рекламе и стране. Но оказавшись в тылу, ребята забывают и о патриотизме, и о жизни.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024