ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

— Номінації за Найкращі дизайн костюмів і монтаж, Австрійська кінопремія, 2022

Виходячи за межі

Klammer
C 11 Апреля 2024
Страна: Австрія, 2021
Хронометраж: 100 хв.
Жанр: біографічна спортивна драма
Режиссер: Андреас Шмід («Машина кохання»)
В ролях: Юліан Вальднер, Валері Губер

Зимова Олімпіада 1976 року. Гірськолижнику Францу Кламмеру тільки 22 роки, а його вже називають майбутньою зіркою. За плечима юнака чимало перемог, тож преса й публіка сподіваються на його нові здобутки. Але тиск очікувань тисяч австрійців — не єдиний виклик у цьому змаганні. Незадовго до перегонів спонсор вирішує змінити звичні форму та спорядження, погодні умови чимдалі гіршають, а траса здається неприступною. Єдине, що не дає герою зламатися — кохання його життя.

 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Розважитися й відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає їдкі глузливі відеоролики, приховавши своє обличчя маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту — сюжету про безпеку на робочому місці на замовлення транснаціональної компанії. Але раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024