ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Секция гала-премьер Берлинского кинофестиваля (2013)

Король секса

The Look of Love
Король Сексу
C 23 Января 2014
Страна: Великобритания, США, 2013
Жанр: Байопик
Режиссер: Майкл Уинтерботтом («Круглосуточные тусовщики», «Генуя», «Джуд»)
В ролях: Майкл Уинтерботтом («Круглосуточные тусовщики», «Генуя», «Джуд») Актеры: Стив Куган («Круглосуточные тусовщики», «Надзиратель»), Анна Фрил («Мертвые до востребования»), Имоджен Путс, Тэмсин Эгертон, Крис Эддисон, Джеймс Лэнс

 синопсис

Добро пожаловать в скандальный мир Пола Рэймонда, предпринимателя, импресарио и «короля Сохо». Наблюдая засилье обывательщины в пошлых секс-салонах Лондона, в 1958 году Рэймонд открывает для широкой публики свой первый «джентльмен-клуб». Постепенно он выстраивает целую империю клубов и 
эротических журналов, которые приносят ему колоссальное состояние и бросают вызов британской морали. Среди последствий такой деятельности – череда обвинений в непристойном поведении, разбитый брак и страдающие дети.

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

трейлер (avi)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2023

Дата релиза: 28 Сентября 2023

ФЕСТИВАЛЬ СКАСОВАНО

Нуль калорій

Дата релиза: 28 Сентября 2023

В елітній школі після появи нової викладачки з «усвідомленого харчування» з’являється таємний клуб. Знайшовши гідний авторитет, члени цієї спільноти тренують самоконтроль і борються з нестримним споживацтвом. Та перш ніж у вчителів і батьків виникнуть якісь підозри, цей клуб стає небезпечним для самих учасників.

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.