ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Секция гала-премьер Берлинского кинофестиваля (2013)

Король секса

The Look of Love
Король Сексу
C 23 Января 2014
Страна: Великобритания, США, 2013
Жанр: Байопик
Режиссер: Майкл Уинтерботтом («Круглосуточные тусовщики», «Генуя», «Джуд»)
В ролях: Майкл Уинтерботтом («Круглосуточные тусовщики», «Генуя», «Джуд») Актеры: Стив Куган («Круглосуточные тусовщики», «Надзиратель»), Анна Фрил («Мертвые до востребования»), Имоджен Путс, Тэмсин Эгертон, Крис Эддисон, Джеймс Лэнс

 синопсис

Добро пожаловать в скандальный мир Пола Рэймонда, предпринимателя, импресарио и «короля Сохо». Наблюдая засилье обывательщины в пошлых секс-салонах Лондона, в 1958 году Рэймонд открывает для широкой публики свой первый «джентльмен-клуб». Постепенно он выстраивает целую империю клубов и 
эротических журналов, которые приносят ему колоссальное состояние и бросают вызов британской морали. Среди последствий такой деятельности – череда обвинений в непристойном поведении, разбитый брак и страдающие дети.

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

трейлер (avi)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО. У новій реальності

Дата релиза: 09 Февраля 2023

Один із найстаріших українських кінооглядів проходить у новій — воєнній реальності. Фестиваль традиційно стане поглибленим експрес-курсом останніх подій у кінематографі Німеччини: глядачі побачать добірку найкращих німецьких прем'єр і головних гітів.

Алькаррас

Дата релиза: 09 Февраля 2023

Ось уже кілька поколінь сім’я фермерів вирощує персики в невеликому каталонському селищі Алькаррас. Однак цьогорічний урожай може стати останнім — новий землевласник хоче знищити сад і розмістити на його місці сонячну електростанцію. Родині загрожує виселення — і втрата набагато більшого, ніж їхній будинок.

Тиждень ізраїльського кіно. Кіно незламності

Дата релиза: 16 Февраля 2023

Кінокомпанія «Артхаус Трафік» і Посольство Ізраїлю в Україні презентують фестиваль «Тиждень ізраїльського кіно». Подія проходитиме з 16 до 19 лютого в київському кінотеатрі «Жовтень». У межах кіноогляду будуть показані знакові ізраїльські стрічки останніх років, які вже здобули визнання на батьківщині.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.

Смак вишні

Дата релиза: 02 Марта 2023

Чоловік середніх років планує вчинити самогубство і вже викопав собі могилу в горах, але йому потрібен хтось, хто зариє його землею. Він рушає до Тегерана, щоб найняти помічника.

Велика свобода

Дата релиза: 09 Марта 2023

У Німеччині жорстокі закони проти гомосексуалів продовжують існувати навіть після війни. Ганса звільняють із концтабору, але одразу ж запроторюють до в'язниці. Це лише початок — головного героя ще не один раз кинуть за ґрати за його «злочини». Та поки Ганс змінює ставлення до себе одного незмінного сусіда по камері, змін зазнає все суспільство.