ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

 Приз лучшей актрисе (Ирен Жакоб), Каннский кинофестиваль, 1991
 Приз ФИПРЕССИ, Каннский кинофестиваль, 1991
 Лучший фильм на иностранном языке, Премия Национального общества кинокритиков США, 1991

Двойная жизнь Вероники

La Double Vie De Veronique
Подвійне життя Вероніки
C 27 Октября 2021
Страна: Франция, Польша, Норвегия, 1991
Хронометраж: 98 мин.
Жанр: мелодрама
Режиссер: Кшиштоф Кеслёвский («Аматор», трилогия «Три цвета»)
В ролях: Ирен Жакоб, Халина Грыгляшевска, Александр Бардини, Клод Дюнетон

В мире есть две очень похожие девушки с одинаковым именем. В Польше живет Вероника, которая, имея хороший голос, начинает выступать на сцене. Во Франции живет другая Вероника, которая тоже мечтает петь, но ей не удается осуществить свое желание, и она с головой окунается в радости любви... Их обоих связывает нечто незримое: когда закончится жизненный путь одной, другая словно подхватит и продолжит ее жизнь...
 
Фильм демонстрируется на языке оригинала (французский, польский, итальянский) с украинскими субтитрами. 
 
Киев
 

 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

Постер (JPG)→ скачать

ПОСТЕР ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 48 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 48 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Найкращий бос

Дата релиза: 06 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.

Неймовірна подорож на Північний полюс

Дата релиза: 27 Июля 2023

На вулицях Рима відомий італійський інженер випадково знайшов собі чотирилапу улюбленицю Тітіну. Невдовзі після цього випадку він стає конструктором і пілотом дирижабля, який рушить в легендарну експедицію до Північного полюса. У небезпечну подорож, яка може прославити всю команду, господар бере й Тітіну.