ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

 Приз лучшей актрисе (Ирен Жакоб), Каннский кинофестиваль, 1991
 Приз ФИПРЕССИ, Каннский кинофестиваль, 1991
 Лучший фильм на иностранном языке, Премия Национального общества кинокритиков США, 1991

Двойная жизнь Вероники

La Double Vie De Veronique
Подвійне життя Вероніки
C 27 Октября 2021
Страна: Франция, Польша, Норвегия, 1991
Хронометраж: 98 мин.
Жанр: мелодрама
Режиссер: Кшиштоф Кеслёвский («Аматор», трилогия «Три цвета»)
В ролях: Ирен Жакоб, Халина Грыгляшевска, Александр Бардини, Клод Дюнетон

В мире есть две очень похожие девушки с одинаковым именем. В Польше живет Вероника, которая, имея хороший голос, начинает выступать на сцене. Во Франции живет другая Вероника, которая тоже мечтает петь, но ей не удается осуществить свое желание, и она с головой окунается в радости любви... Их обоих связывает нечто незримое: когда закончится жизненный путь одной, другая словно подхватит и продолжит ее жизнь...
 
Фильм демонстрируется на языке оригинала (французский, польский, итальянский) с украинскими субтитрами. 
 
Киев
 

 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

Постер (JPG)→ скачать

ПОСТЕР ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 48 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 48 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Найкращі фільми року — 2023

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Щороку напередодні зимових свят «Артхаус Трафік» повертає на екрани кінотеатру «Жовтень» найкращі стрічки року, що минає. До нової добірки традиційно ввійшли фільми-події, лауреати міжнародних кінофестивалів та кінопремій.

Різдво на Веселій фермі

Дата релиза: 28 Декабря 2023

Усі діти обожнюють зимові свята, особливо юна корівка Клара. Вона з нетерпінням очікує святкування Різдва на Веселій фермі разом із татом. Та коли виявляється, що батько занадто заклопотаний справами, Клара самостійно береться влаштовувати вечірку, викликати дух Різдва, а разом із ним — чарівного гнома, який принесе багато неочікуваних пригод.

Прісцилла

Дата релиза: 11 Января 2024

Неочікуване знайомство з Елвісом Преслі перевертає життя юної Прісцилли. Король рок-н-ролу оточує її увагою, вишуканими подарунками... і стінами свого палацу. Дівчина навіть не мріяла про весілля з кумиром мільйонів, та невдовзі вони стають головною парою Америки. Але чим обернеться це солодке й безтурботне життя?