ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Обещание на рассвете

La promesse de l'aube
Обіцянка на світанку
C 27 Июня 2019
Страна: Франция, Бельгия, 2017
Хронометраж: 131 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Эрик Барбье
В ролях: Пьер Нинэ («Одиссея»), Шарлотта Генсбур («Нимфоманка»), Дидье Бурдон

Экранизация автобиографического романа писателя Ромена Гари. Еще когда будущий лауреат Гонкуровской премии был ребенком, его мать твердо решила, что он станет дипломатом и всемирно известным писателем. Несмотря на то, что над ней смеялись окружающие, а сын сомневался в собственных силах, она продолжала в него верить — и все ее невероятные мечты сбылись. Материнская любовь и безусловная поддержка вели Ромена через все испытания и приключения его жизни, полной тайн, сражений и невероятных поворотов.
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

ШВЕЙЦАРСЬКЕ КІНО: СПЕЦПОДІЯ – 2022

Дата релиза: 13 Августа 2022

13 і 14 серпня в київському кінотеатрі «Жовтень» пройде «Швейцарське кіно. Спецподія». Цей захід стане логічним продовженням фестивалю «Тиждень швейцарського кіно», який з 2017 року щоліта проходить в Україні.

Я кохаю свого тата

Дата релиза: 25 Августа 2022

Чак вирішує відновити стосунки зі своїм сином, але виявляє, що хлопець заблокував його в усіх соцмережах. Стурбований життям свого нащадка, батько створює фейковий акаунт та починає спілкування під виглядом молодої офіціантки. Але така витівка заходить надто далеко — його син закохується в уявну дівчину і тепер мріє побачитися з нею особисто.

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2022

Дата релиза: 22 Сентября 2022

Найбільший у світі інтерактивний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу та у вересні представляє чергову добірку фіналістів. Переможців визначає численна міжнародна аудиторія протягом одного тижня.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022