ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Номинация на Приз зрительских симпатий, Международный кинофестиваль в Сан-Себастьяне, 2019
– Номинация на премию «Золотой лев», Венецианский кинофестиваль, 2019

 

 

Правда

La vérité
Правда
C 12 Февраля 2021
Страна: Франция, Япония, Швейцария, 2019
Хронометраж: 106 мин.
Жанр: семейная драма
Режиссер: Хирокадзу Кореэда («Магазинные воришки»)
В ролях: Катрин Денёв («Шербурские зонтики», «8 женщин»), Жюльет Бинош («Двойные жизни», «Зильс-Мария»), Итан Хоук («Общество мертвых поэтов», «Гаттака»)

«Правда» – такое название дала своим мемуарам французская кинозвезда Фабьен. Однако с названием готова поспорить её дочка, которая приехала к матери в Париж. Она не находит в книге и капли правды, по крайней мере, о себе. Однако сейчас Фабьен не до этого, – она как раз готовится к новой роли, которая крайне хорошо отображает её настоящую семью, в которой под колючими издевками скрывают любовь, а ложью прикрывают нежность.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Найкращі фільми року — 2023

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Щороку напередодні зимових свят «Артхаус Трафік» повертає на екрани кінотеатру «Жовтень» найкращі стрічки року, що минає. До нової добірки традиційно ввійшли фільми-події, лауреати міжнародних кінофестивалів та кінопремій.

Різдво на Веселій фермі

Дата релиза: 28 Декабря 2023

Усі діти обожнюють зимові свята, особливо юна корівка Клара. Вона з нетерпінням очікує святкування Різдва на Веселій фермі разом із татом. Та коли виявляється, що батько занадто заклопотаний справами, Клара самостійно береться влаштовувати вечірку, викликати дух Різдва, а разом із ним — чарівного гнома, який принесе багато неочікуваних пригод.

Прісцилла

Дата релиза: 11 Января 2024

Неочікуване знайомство з Елвісом Преслі перевертає життя юної Прісцилли. Король рок-н-ролу оточує її увагою, вишуканими подарунками... і стінами свого палацу. Дівчина навіть не мріяла про весілля з кумиром мільйонів, та невдовзі вони стають головною парою Америки. Але чим обернеться це солодке й безтурботне життя?