ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Номинация на Приз зрительских симпатий, Международный кинофестиваль в Сан-Себастьяне, 2019
– Номинация на премию «Золотой лев», Венецианский кинофестиваль, 2019

 

 

Правда

La vérité
Правда
C 12 Февраля 2021
Страна: Франция, Япония, Швейцария, 2019
Хронометраж: 106 мин.
Жанр: семейная драма
Режиссер: Хирокадзу Кореэда («Магазинные воришки»)
В ролях: Катрин Денёв («Шербурские зонтики», «8 женщин»), Жюльет Бинош («Двойные жизни», «Зильс-Мария»), Итан Хоук («Общество мертвых поэтов», «Гаттака»)

«Правда» – такое название дала своим мемуарам французская кинозвезда Фабьен. Однако с названием готова поспорить её дочка, которая приехала к матери в Париж. Она не находит в книге и капли правды, по крайней мере, о себе. Однако сейчас Фабьен не до этого, – она как раз готовится к новой роли, которая крайне хорошо отображает её настоящую семью, в которой под колючими издевками скрывают любовь, а ложью прикрывают нежность.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024