ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Награды "Золотой глобус" в категориях "Лучший режиссер" (Джулиан Шнабель), "Лучший фильм на иностранном языке"

- Награда Британской академии в категории "Лучший адаптированный сценарий"

- Награда Каннского кинофестиваля за лучшую режиссуру, технический гран-при

- Премия "Сезар" за лучший монтаж и лучшую актёрскую игру (Матье Амальрик)

СКАФАНДР И БАБОЧКА

Le scaphandre et le papillon
C 28 Февраля 2008
Страна: США, Франция
Хронометраж: 107
Жанр: драма
Режиссер: Джулиан Шнабель
В ролях: Матье Амальрик ("Мюнхен", "Враг государства №1"), Эмманюэль Сенье, Мари-Жозе Кроз

синопсис

После инсульта герой - молодой, ветренный и успешный главный редактор гламурного журнала - оказывается полностью парализованным.  Единственное, что он ещё может контролировать - подмигивание левым глазом. Когда сидящий рядом с ним человек называет нужную букву алфавита, главный герой моргает. Таким образом будет написана книга - удивительная история жизни, борьбы, принятия и любви.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Цензорка

Дата релиза: 07 Марта 2024

Леся — молода мама, яка народила первістка у спеціальній вʼязниці. Це світ, населений лише жінками: медсестрами, увʼязненими та наглядачками. Лесю турбує лиш одне: чи дозволять їй зберегти опіку над дитиною. За її життям спостерігає співробітниця в’язниці — самотня цензорка Олена, якій усе складніше лишитися осторонь.

І все ж Лоранс

Дата релиза: 14 Марта 2024

Лоранс — учитель старшої школи та письменник, який шалено закоханий у свою дівчину Фред. Їхнє радісне життя перевертається з ніг на голову, коли Лоранс зізнається про свою транссексуальність і намір жити як жінка. Фред обіцяє підтримувати партнера під час його переходу, але новий спосіб життя пари суперечить поглядам друзів, родини та суспільства в цілому.

Зелений кордон

Дата релиза: 21 Марта 2024

Найрезонансніший фільм року від режисерки «Ціни правди» Аґнєшки Голланд.

Пам’ять любові

Дата релиза: 28 Марта 2024

Сильвія проживає детально сплановане рутинне життя. Водночас Сол постійно втрапляє в дивні ситуації, бо забуває те, що з ним сталося буквально кілька годин тому. Їхня зустріч розпочалася з дивного непорозуміння, але цей випадок зближує обох і змушує замислитись, що не такі вже вони й незнайомці.

Полум’яне небо

Дата релиза: 04 Апреля 2024

Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Тут він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону все не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька несподіваних гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися.

Сором

Дата релиза: 11 Апреля 2024

Брендон — мешканець Нью-Йорка, одержимий сексом у всіх його проявах. Він частий гість порносайтів, постійний клієнт одразу кількох секс-працівниць, і водночас дивовижно успішний спокусник, перед чарівністю якого не в змозі встояти жодна дівчина. Та внутрішній світ невтомного сексоголіка детонує після того, як у його розкішних холостяцьких апартаментах несподівано оселяється рідна сестра.