ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Награды "Золотой глобус" в категориях "Лучший режиссер" (Джулиан Шнабель), "Лучший фильм на иностранном языке"

- Награда Британской академии в категории "Лучший адаптированный сценарий"

- Награда Каннского кинофестиваля за лучшую режиссуру, технический гран-при

- Премия "Сезар" за лучший монтаж и лучшую актёрскую игру (Матье Амальрик)

СКАФАНДР И БАБОЧКА

Le scaphandre et le papillon
C 28 Февраля 2008
Страна: США, Франция
Хронометраж: 107
Жанр: драма
Режиссер: Джулиан Шнабель
В ролях: Матье Амальрик ("Мюнхен", "Враг государства №1"), Эмманюэль Сенье, Мари-Жозе Кроз

синопсис

После инсульта герой - молодой, ветренный и успешный главный редактор гламурного журнала - оказывается полностью парализованным.  Единственное, что он ещё может контролировать - подмигивание левым глазом. Когда сидящий рядом с ним человек называет нужную букву алфавита, главный герой моргает. Таким образом будет написана книга - удивительная история жизни, борьбы, принятия и любви.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2023

Дата релиза: 28 Сентября 2023

ФЕСТИВАЛЬ СКАСОВАНО

Нуль калорій

Дата релиза: 28 Сентября 2023

В елітній школі після появи нової викладачки з «усвідомленого харчування» з’являється таємний клуб. Знайшовши гідний авторитет, члени цієї спільноти тренують самоконтроль і борються з нестримним споживацтвом. Та перш ніж у вчителів і батьків виникнуть якісь підозри, цей клуб стає небезпечним для самих учасників.

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.