ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Хранительницы

Les Gardiennes
Берегині
C 04 Апреля 2018
Страна: Франция, Швейцария, 2017
Хронометраж: 138 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Ксавье Бовуа
В ролях: Натали Бай, Лаура Смет, Ірис Бри

1915. Пока мужчины находятся на фронтах Первой мировой войны, женщины должны брать на себя роль хранительниц фермерских хозяйств. Мать, Гортензия, неутомимая работница, нанимает Франсин, молодую сироту, которая выросла под опекой социальных служб, чтобы та помогала ей на ферме, потому что ее собственная дочь Соланж не желает подчиняться. Франсина считает, что она наконец нашла семью...


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024