ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Хранительницы

Les Gardiennes
Берегині
C 04 Апреля 2018
Страна: Франция, Швейцария, 2017
Хронометраж: 138 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Ксавье Бовуа
В ролях: Натали Бай, Лаура Смет, Ірис Бри

1915. Пока мужчины находятся на фронтах Первой мировой войны, женщины должны брать на себя роль хранительниц фермерских хозяйств. Мать, Гортензия, неутомимая работница, нанимает Франсин, молодую сироту, которая выросла под опекой социальных служб, чтобы та помогала ей на ферме, потому что ее собственная дочь Соланж не желает подчиняться. Франсина считает, что она наконец нашла семью...


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Цей дощ ніколи не скінчиться

Дата релиза: 29 Сентября 2022

20-річний Андрій Сулейман тікає з батьками з Сирії. Проте війна наздоганяє головного героя і в Україні, де він стає волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло на батьківщині...

Інші

Дата релиза: 06 Октября 2022

1945 рік. Матір двох дітей у старому будинку на острові чекає завершення війни та повернення з фронту чоловіка. У її сина й доньки рідкісна хвороба — вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі. Після появи в сім’ї нових слуг у будинку починають коїтися дивні речі.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022

Клондайк

Дата релиза: 03 Ноября 2022

Фільм-лауреат кінофестивалів «Санденс» і «Берлінале». Липень 2014 року, Донбас. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.

Краплі дощу на розпечених скелях

Дата релиза: 10 Ноября 2022

Фільм за п’єсою культового німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера.

Піаніст

Дата релиза: 15 Декабря 2022

Реальна історія Владислава Шпільмана — одного з найкращих піаністів Польщі 1930-х. Головний герой займається музикою, доки країну не окуповують нацисти. Разом з іншими євреями він потрапляє у ґетто, а згодом дивом уникає депортації до концтабору.