ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Спортивная драма о тандеме бывшей заключённой и слепого легкоатлета.

ФИНИШНАЯ ПРЯМАЯ

LA LIGNE DROITE
C 01 Декабря 2011
Страна: Франция
Хронометраж: 98
Жанр: спортивная драма
Режиссер: Режис Варнье
В ролях: Рашида Бракни, Сирил Дискур ("Париж, я люблю тебя"), Клементин Селарье

синопсис

После 5 лет тюрьмы Лейле предстоит непростое задание - начать новую жизнь. Она знакомится с молодым легкоатлетом, который, несмотря на слепоту, тренируется для больших соревнований. Сама в прошлом спортсменка, Лейла берется помочь ему в тренировках, надеясь что финишная прямая выведет ее на новый путь.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024