ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Короткометражные фильмы Сергея Лозницы

C 01 Января 2000

Ранние короткометражные документальные ленты выдающегося украинского режиссера Сергея Лозницы, который проживает в Берлине.

Портрет
2002 / 28 мин.
Этот фильм – коллекция статических портретов жителей российской провинции.
Серебряный голубь, DOK Leipzig
Гран-при, МКФ в Оберхаузене
 
Фабрика
2004 / 30 мин.
Мужское и женское, твердое и мягкое, последовательное и прерывное, цельное и фрагментарное... Хотя это всего лишь один день работы на фабрике.
 
Сегодня мы построим дом
1996 / 28 мин.
Один день жизни на строительной площадке – создается впечатление, что никто ничего не делает, и
на самом деле, строители творчески проводят рабочее время.
Гран-при, МКФ в Аусбурге
Лучший документальный фильм, МКФ в Потсдаме

 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.