ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на «Сезар»-2014 в категории «Лучшая женская роль» (Фанни Ардан)

Номинация на «Сезар»-2014 в категории «Лучшая мужская роль второго плана» (Патрик Шенэ)

Лучшие дни впереди

Les beaux jours
Найкращі дні попереду
C 27 Февраля 2014
Страна: Франция, 2013 г.
Хронометраж: 94
Жанр: Трагикомедия
Режиссер: Марион Верну
В ролях: Фанни Ардан («Соседка», «8 женщин», «Каллас навсегда»), Лоран Лафитт («Не говори никому», «Пена дней»), Патрик Шенэ («Скафандр и бабочка»), Жан-Франсуа Стевенен, Фанни Коттансон, Катрин Лашанс, Ален Коши

синопсис

Когда кажется, что жизнь устоялась и больше не предвещает сюрпризов, Каролина заводит любовника значительно моложе себя, получает новые впечатления, нарушает установленные правила и, в конечном счёте, вновь становится хозяйкой своей судьбы и переживает вторую молодость.

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (RAR-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024