ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- «Золотой лев» на Польском кинофестивале (1997)

- Приз FIPRESCI, премия Anicaflash, премия OCIC - почетное упоминание и премия Серджио Трассати на Венецианском кинофестивале (1997)

Любовные истории

HISTORIE MIŁOSNE
ЛЮБОВНІ ІСТОРІЇ
C 28 Мая 2013
Страна: Польша, 1997
Хронометраж: 83
Жанр: Романтическая комедия
Режиссер: Ежи Штур
В ролях: Ежи Штур, Ирина Алферова, Катажина Фигура, Ежи Новак, Каролина Острожно, Артур Барциш, Мачей Штур

синопсис

Фильм представляет собой четыре трогательные истории о сложном выборе, который может изменить всю дальнейшую жизнь человека. Выбор, который необходимо сделать от начала  до конца, и от которого нельзя уклониться. Ежи Штур - режиссер, автор сценария и исполнитель четырех главных мужских ролей. Несколько неожиданным является участие в фильме российской актрисы Ирины Алферовой. На кастинге режиссер ставил всем претенденткам один единственный вопрос. И только один ответ поразила его - это был ответ настоящей  русской женщины - Ирины Алферовой, которая и была выбрана. Ежи Штур посвящает фильм памяти своего учителя режиссера Кшиштофа Кешльовського, в фильмах которого неоднократно сам был актером. Штур повествует  истории в привычной манере Кешльовського, оставляя зрителю возможность самостоятельно домысливать и интерпретировать.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.