ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Лучший фильм Нюрнбергского фестиваля «Турция - Германия» (2013) 
 
- Премия Баварской киноакадемии в номинации «Лучший режиссер-дебютант» (2012)
 
- Приз зрительских симпатий Кинофестиваля в Аррасе (2012)
 
- Приз зрительских симпатий Кинофестиваля в Биберахе (2012)
 

Мост через Ибар

Die Brücke am Ibar
Міст через Ібар
C 10 Октября 2013
Страна: Германия, 2012 г.
Хронометраж: 113
Жанр: Мелодрама
Режиссер: Михаела Кецеле
В ролях: Зринка Цвитешич, Мишель Матишевич, Андрия Никевич

синопсис

 
Трогательная история любви во времена ненависти. Гражданская война в Косово, 1999 год. Молодая вдова сербка Даница влюбляется в албанского солдата из Косово, Рамиза. Раненый в бою, он находит пристанище в ее доме, на сербском берегу реки Ибар.  

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Діра

Дата релиза: 23 Марта 2023

Серпень 1961 року. Група молодих дослідників рушає на південь Італії. Їхня мета — найглибша печера Європи, яка сягає 700 метрів під землею. Група лишається зовсім непоміченою для мешканців сусіднього села, тільки одинокий пастух стежить за чужинцями. Доки герої заглиблюються у дослідження, чоловік проводить свої — вивчаючи глибину людської душі.

Небезпечний

Дата релиза: 23 Марта 2023

Історія, заснована на реальних подіях. Спочатку біженець, потім дрібний злочинець, а згодом — великий наркодилер. За сміливість і жорстокість його прозвали Небезпечним. Тепер у нього нова мета — стати зіркою гіп-гопу. Та як це зробити, коли тебе запроторили за ґрати?

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям.

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.