ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- 8 премий "Оскар", в том числе за лучший фильм, лучшую режиссуру, лучший сценарий, лучший саундтрек

- 4 премии "Золотой глобус"

- 8 премий Британской киноакадемии

- 2 награды Европейской киноакадемии (Лучшая операторская работа, Приз зрительских симпатий)

МИЛЛИОНЕР ИЗ ТРУЩОБ

Slumdog Millionaire
C 19 Марта 2009
Страна: Великобритания
Хронометраж: 120
Жанр: триллер, драма
Режиссер: Дэнни Бойл, Лавлин Тандан
В ролях: Дев Патель ("Отель «Мэриголд»: Лучший из экзотических"), Саурабх Шукла, Анил Капур

синопсис

18-летний сирота из трущоб Мумбаи находится в одном шаге от того, чтобы выиграть миллион в телевикторине "Кто хочет стать миллионером?". Полиция арестовывает его по подозрению в мошенничестве: откуда оборванец может знать так много? На допросе главный герой рассказывает историю своей жизни и все становится на свои места...


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям. Зірковий дубляж: Ахтем Сеїтаблаєв

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.

Ріміні

Дата релиза: 04 Мая 2023

Річі Браво, колись успішна поп-зірка, женеться за своєю згаслою славою в вітряному Ріміні. Він фінансує свій розпусний спосіб життя та пристрасть до азартних ігор концертами для автобусів, повних туристів, і сексуальними послугами для своїх шанувальниць. Його світ починає руйнуватися, коли в його життя раптово вривається доросла донька і вимагає від нього гроші, яких він їй ніколи не давав.

Ризики й побічні ефекти

Дата релиза: 25 Мая 2023

Катрін потребує пересадки нирки. Їй надзвичайно поталанило, адже в її чоловіка — потрібна група крові. Але, схоже, він не надто поспішає стати донором для коханої.