ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на премию Европейськой киноакадемии в категории "Лучший композитор"

ХОЛОСТЫЕ ВЫСТРЕЛЫ

MINE VAGANTI
C 29 Февраля 2012
Страна: Италия / 2010
Хронометраж: 110
Жанр: итальянская семейная комедия
Режиссер: Ферзан Озпетек
В ролях: Риккардо Скамарчио ("Итальянцы"), Николь Гримаудо("Прекрасный день"), Алессандро Прециози("Ваниль и шоколад")

синопсис

По-итальянски бурная "семейная" комедия о молодом гее, который вынужден взяться за управление семейным бизнесом после того, как новость о том, что его старший брат - также гей, отправляет отца в больницу с сердечным приступом. Украинская премьера фильма состоялась в июле 2011 года на Одесском международном кинофестивале в программе "Фестиваль фестивалей".


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ→ скачать

КАДРЫ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Цей дощ ніколи не скінчиться

Дата релиза: 29 Сентября 2022

20-річний Андрій Сулейман тікає з батьками з Сирії. Проте війна наздоганяє головного героя і в Україні, де він стає волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло на батьківщині...

Інші

Дата релиза: 06 Октября 2022

1945 рік. Матір двох дітей у старому будинку на острові чекає завершення війни та повернення з фронту чоловіка. У її сина й доньки рідкісна хвороба — вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі. Після появи в сім’ї нових слуг у будинку починають коїтися дивні речі.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022

Клондайк

Дата релиза: 03 Ноября 2022

Фільм-лауреат кінофестивалів «Санденс» і «Берлінале». Липень 2014 року, Донбас. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.

Краплі дощу на розпечених скелях

Дата релиза: 10 Ноября 2022

Фільм за п’єсою культового німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера.

Піаніст

Дата релиза: 15 Декабря 2022

Реальна історія Владислава Шпільмана — одного з найкращих піаністів Польщі 1930-х. Головний герой займається музикою, доки країну не окуповують нацисти. Разом з іншими євреями він потрапляє у ґетто, а згодом дивом уникає депортації до концтабору.