ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Мистификация

Mistyfikacja
Містифікація
C 10 Апреля 2014
Страна: Польша, 2010
Хронометраж: 120
Жанр: историческая мистификация
Режиссер: Яцек Копрович
В ролях: Мачей Штур, Ева Блащик, Чеслава Окниньська, Ежи Штур, Каролина Грушка, Ева Далковська, Анджей Хира, Ольгерд Лукашевич, Кшиштоф Строиньского, Войчех Пшоняк

синопсис

1969 год. Исключенный из университета как раз перед защитой магистерской работы студент развивает сенсационную теорию. По его мнению, польский философ, художник и мистификатор Виткаци, предположительно покончивший с собой в 1939 году, все еще жив: с удовольствием пьёт любимое пиво, подглядывает за молодыми девушками и занимается красивейшим из искусств - искусством лжи.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024