ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Специальный показ на международном кинофестивале в Торонто

- Внеконкурсная программа кинофестиваля в Генте

МОЙ САМЫЙ СТРАШНЫЙ КОШМАР

MON PIRE CAUCHEMAR
C 02 Февраля 2012
Страна: Франция, Бельгия / 2011
Хронометраж: 103
Жанр: страшно смешная комедия
Режиссер: Анн Фонтен (“Коко до Шанель”)
В ролях: Изабель Юппер (“Пианистка”, “8 женщин”), Бенуа Пульворд (“Астерикс на Олимпийских играх”, “Коко до Шанель”, “Влюбленные невротики”), Андре Дюссолье (“Амели”)

СИНОПСИС

Она - директор престижного арт-центра, он - живет с непостоянных заработков и социального пособия. Она 7 лет училась в университете, он - почти 7 лет провел за решеткой. Ей нравятся интеллектуальные споры, ему - случайный секс с пышнозадыми партнершами. Они из разных миров, и не выносят друг друга на дух. Они бы никогда и не встретились, но так случилось, что их дети неразлучны. Рано или поздно, они все-таки поймут, почему.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПОСТЕР (indesign, zip-архив)скачать

ВИДЕО-НАРЕЗКА (avi)скачать

КАДРЫ→ скачать

ПРЕСС-КИТ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024