ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Основная конкурсная программа, Венецианский кинофестиваль, 2019
 

Раскрашенная птица

Nabarvené ptáce
Пофарбоване пташеня
C 10 Декабря 2020
Страна: Чехия, Словакия, Украина, 2019
Хронометраж: 169 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Вацлав Марул
В ролях: Стеллан Скашгорд («Чернобыль»), Харви Кейтель («Криминальное чтиво»), Удо Кир («Догвилль»)

Еврейская пара, пытаясь защитить своего ребенка от геноцида, отправляет сына к родственникам в сельскую местность где-то в Восточной Европе. Мальчик вынужден отправиться в путешествие диким и враждебным миром, который руководствуется только местными правилами, суевериями и верованиями.
 
Киев:  

 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 46 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 46 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 15 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 15 сек→ скачать

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Найкращий бос

Дата релиза: 06 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.

Неймовірна подорож на Північний полюс

Дата релиза: 27 Июля 2023

На вулицях Рима відомий італійський інженер випадково знайшов собі чотирилапу улюбленицю Тітіну. Невдовзі після цього випадку він стає конструктором і пілотом дирижабля, який рушить в легендарну експедицію до Північного полюса. У небезпечну подорож, яка може прославити всю команду, господар бере й Тітіну.