ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Номинации в категориях «Лучший грим» и «Лучшая работа художника-постановщика», Немецкая кинопремия, 2020
 

Нарцисс и Златоуст

Narziss und Goldmund
Нарцис і Ґольдмунд
C 15 Июля 2021
Страна: Австрия, Германия, 2020
Хронометраж: 110 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Штефан Руцовицки («Фальшивомонетчики», Премия «Оскар» за лучший фильм не на иностранном языке, 2008; «Немой»)
В ролях: Яннис Нивёнер (сеия фильмов «Таймлесс»), Сабин Тамбреа, Генриетта Конфуриус, Уве Оксенкнехт

Экранизация повести выдающегося писателя Германа Гессе. Позднее Средневековье. Нарцисс и Златоуст – двое гениальных друзей послушников. Встретившись однажды в немецком монастыре, они оба идут к духовному просветлению и совершенству в искусстве. Однако пути к цели у них разные – один из них выбирает молитву медитацию, другой становится авантюристом.
 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2024

Дата релиза: 22 Апреля 2024

Фестиваль актуальних стрічок з Австрії відбудеться в Україні у 12-й едиції.

Нічні незнайомці

Дата релиза: 25 Апреля 2024

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Дивотріп

Дата релиза: 02 Мая 2024

Режисерський дебют незалежного оператора Шона Прайса Вільямса («Гарні часи» братів Сефді) за сценарієм знаного кінокритика Ніка Пінкертона.

Спадкоємець

Дата релиза: 02 Мая 2024

У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

13 убивць

Дата релиза: 16 Мая 2024

Події бойовика від культового режисера Такасі Мііке відбуваються наприкінці японської феодальної ери. Група відважних самураїв вирішує знищити лорда-садиста, щоб не дати йому зійти на престол та занурити країну у війну. Але зробити це буде непросто, адже лиходія завжди охороняє півсотні вірних воїнів, які добре володіють мечем.

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу.