ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Лучшая женская роль (Агнешка Гроховска) по версии Польской киноакадемии (2013)

Не стыдясь

BEZ WSTYDU
НЕ СОРОМЛЯЧИСЬ
C 28 Мая 2013
Страна: Польша, 2012
Хронометраж: 80
Жанр: Напряженная мелодрама взросления
Режиссер: Филипп Марчевский
В ролях: Maтеуш Костюкевич, Агнешка Гроховска, Анна Прухняк, Мачей Марчевский, Павел Круликовский, Дариуш Майхшак, Михал Филипьяк, Миклош Чурей, Божена Пачковски

синопсис

Фильм о «грешной любви» брата и сестры, о мучительном взрослении героев, сопротивлении культурным табу, и, в конце концов, о свободе собственного жизненного выбора. Тадек бунтует против мира. Перед самым окончанием учебного года он бежит к своей сестре, которая живет на юге Польши. Анка - единственная любовь одинокого парня, который неожиданно осознает свое эротическое увлечение сестрой. Испытывая чувство вины, он пытается побороть в себе эту любовь. Анка, замешанная в неоднозначной связи с шефом местных неонацистов, не в силах сопротивляться эротической привлекательности брата. Действие фильма происходит в течение нескольких жарких летних дней в Нижней Силезии.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.