ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Номинация на «Золотого медведя», Берлинский международный кинофестиваль, 2021

По соседству

Nebenan
Поганий сусід
C 07 Октября 2021
Страна: Германия, США, 2021
Хронометраж: 92 мин.
Жанр: комедия, драма
Режиссер: Даниэль Брюль
В ролях: Даниэль Брюль («Сокол та Зимний солдат», «Первый мститель: Противостояние», «Бесславные ублюдки», «Гуд бай, Ленин!»), Петер Курт («Между рядами», «Гуд бай, Ленин!»)

Даниэль – известный актер, который вместе с женой и детьми живет в стильном пентхаусе в центре города. Однажды утром он готовится полететь в Лондон на кинопробы в супергеройском блокбастере, но по дороге заходит в бар, где встречает своего соседа. Тот явно знает гораздо больше о Даниэле, чем герой себе представлял... Но он так просто не сдастся. В этой драке милосердия не будет!
 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024