ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:


НОВОСТИ ИЗ ДОМА

News from Home / News from House
C 26 Апреля 2011
Страна: Франция, Бельгия, Израиль
Хронометраж: 97
Жанр: документальный
Режиссер: Амос Гитай
В ролях: Амос Гитай, Клер Чезари

синопсис

Покинутый хозяином-палестинцем во время войны 1948 года, заселённый позже алжирскими иммигрантами в 1956 году, дом в западной части Иерусалима становится свидетелем смены поколений и народов. Время проходит, и это больше не напоминает микрокосм, как 25 лет назад. Жители пропали, пространство уменьшилось, но всё же дом остаётся уникальным местом в центре старого Иерусалима. Реальность постепенно трансформируется в обрывки историй и воспоминаний. Гитай исследует отношения между жителями, теперешними и бывшими, проводит параллели с израильско-палестинским конфликтом.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024