ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на «Оскар» за лучший сценарий, 2015

Стрингер

Nightcrawler
Стрiнгер
C 06 Августа 2015
Страна: США, 2014
Хронометраж: 118 мин.
Жанр: триллер
Режиссер: Дэн Гилрой
В ролях: Джейк Джилленхол («Донни Дарко», «Горбатая гора»), Рене Руссо («Афера Томаса Крауна»), Риз Ахмед («Четыре льва»)

Безработный Лу Блум становится свидетелем того, как любительская съемочная группа фиксирует автомобильную аварию. Он меняет ворованный велосипед на камеру и снимает собственный материал. Директор новостей покупает запись и убеждает Блума продолжить работу. Вскоре становится ясно, что ради по-настоящему ценных кадров тот не остановится ни перед чем.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень швейцарського кіно – 2023

Дата релиза: 09 Июня 2023

Тиждень швейцарського кіно повертається у своїй шостій едиції та класичному форматі показів у кінотеатрі. Подія триватиме 9 – 14 червня у столичному «Жовтні».

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Найкращий бос

Дата релиза: 06 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Я, Ніна

Дата релиза: 07 Сентября 2023

Ніна Сокіл — сильна особистість, красива та успішна телеведуча. В її житті є все, про що тільки можна мріяти: любов, кар’єра, прихильники. В одну мить фатальна новина руйнує все, до чого зірка так довго йшла. Саме ця перешкода змусить її зрозуміти, хто вона насправді, і що є найважливішим у житті.