ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Участник конкурсной программы Первого одесского МКФ

НОГА БОГА

PIЕDE DI DIO
C 04 Ноября 2010
Страна: Италия
Жанр: спортивная драма
Режиссер: Луиджи Сардиелло
В ролях: Эмилио Сольфрицци, Розария Руссо ("Вальс"), Филиппо Пучилло, Елена Боурика

синопсис

У Элии есть особенный дар, - он ни разу не промахнулся, пробивая пенальти. Но у Элии есть проблема – в восемнадцать лет он достиг развития двенадцатилетнего ребенка, именно в этом возрасте их с матерью покинул отец. Его находит футбольный менеджер Микеле, который не смог реализовать свою карьеру из-за травмы, но имеет особенный нюх на таланты. Они вместе отправляются в большой город, чтобы осуществить каждый свою мечту – открыть великого футболиста, стать великим футболистом и… увидеть снова отца.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

ШВЕЙЦАРСЬКЕ КІНО: СПЕЦПОДІЯ – 2022

Дата релиза: 13 Августа 2022

13 і 14 серпня в київському кінотеатрі «Жовтень» пройде «Швейцарське кіно. Спецподія». Цей захід стане логічним продовженням фестивалю «Тиждень швейцарського кіно», який з 2017 року щоліта проходить в Україні.

Я кохаю свого тата

Дата релиза: 25 Августа 2022

Чак вирішує відновити стосунки зі своїм сином, але виявляє, що хлопець заблокував його в усіх соцмережах. Стурбований життям свого нащадка, батько створює фейковий акаунт та починає спілкування під виглядом молодої офіціантки. Але така витівка заходить надто далеко — його син закохується в уявну дівчину і тепер мріє побачитися з нею особисто.

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2022

Дата релиза: 22 Сентября 2022

Найбільший у світі інтерактивний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу та у вересні представляє чергову добірку фіналістів. Переможців визначає численна міжнародна аудиторія протягом одного тижня.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022