ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на премию "Сезар" за лучший саундтрек

- Фильм – участник конкурсной программы 57 МКФ в Сан-Себастьяне 

МОЯ ДЕВОЧКА НЕ ХОЧЕТ...

NON MA FILLE, TU N'IRAS PAS DANSER
C 17 Февраля 2011
Страна: Франция
Хронометраж: 105
Жанр: драма
Режиссер: Кристоф Оноре
В ролях: Кьяра Мастрояни("Все песни только о любви", "Нигде"), Луи Гаррель ("Мечтатели", "Прекрасная смоковница"), Марина Фоис ("Изменение планов"), Жан-Марк Барр ("Европа", "Рассекая волны", "Танцующая в темноте"), Фред Улиссе ("Видок")

СИНОПСИС

После развода с мужем Лена сама решает все проблемы, которые жизнь подбрасывает ей и двум ее детям. Ей уже кажется, что она в состоянии справиться с любыми бедами. Но… только не с родной семейкой! Неутомимые родители, сестрица, братец и прочие родственники твердо решили, несмотря на ее отчаянное сопротивление, сделать Лену счастливой. Такого «счастья» она уже не перенесет…


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2024

Дата релиза: 22 Апреля 2024

Фестиваль актуальних стрічок з Австрії відбудеться в Україні у 12-й едиції.

Нічні незнайомці

Дата релиза: 25 Апреля 2024

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Дивотріп

Дата релиза: 02 Мая 2024

Режисерський дебют незалежного оператора Шона Прайса Вільямса («Гарні часи» братів Сефді) за сценарієм знаного кінокритика Ніка Пінкертона.

Спадкоємець

Дата релиза: 02 Мая 2024

У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

13 убивць

Дата релиза: 16 Мая 2024

Події бойовика від культового режисера Такасі Мііке відбуваються наприкінці японської феодальної ери. Група відважних самураїв вирішує знищити лорда-садиста, щоб не дати йому зійти на престол та занурити країну у війну. Але зробити це буде непросто, адже лиходія завжди охороняє півсотні вірних воїнів, які добре володіють мечем.

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу.