ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Премии «Оскар» за Лучшие фильм, мужскую и женскую роли, режиссера и адаптированный сценарий, 1976

Пролетая над гнездом кукушки

One Flew Over The Cuckoo's Nest
Пролітаючи над гніздом зозулі
C 10 Июня 2021
Страна: США, 1975
Хронометраж: 133 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Милош Форман
В ролях: Джек Николсон («Сияние», «Бэтмен», «Отступники»), Луиза Флетчер («Бесстыжие»), Уилл Сэмпсон («Джоси Уэйлс — человек вне закона»), Дэнни ДеВито («Человек на луне»), Кристофер Ллойд («Назад в будущее»).

Чтобы избежать тюремного заключения, преступник Рэндл Патрик МакМерфи имитирует помешательство. Так он оказывается в психиатрической клинике, где сталкивается с суровыми правилами, установленными жестокой старшей медсестрой. Не желая с ними мириться, Рэндл решается на бунт.
 

 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

АФИША КВАДРАТ (JPG)→ скачать

АФИША ГОРИЗОНТАЛЬНАЯ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 90 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 90 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.