ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Премии «Оскар» за Лучшие фильм, мужскую и женскую роли, режиссера и адаптированный сценарий, 1976

Пролетая над гнездом кукушки

One Flew Over The Cuckoo's Nest
Пролітаючи над гніздом зозулі
C 10 Июня 2021
Страна: США, 1975
Хронометраж: 133 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Милош Форман
В ролях: Джек Николсон («Сияние», «Бэтмен», «Отступники»), Луиза Флетчер («Бесстыжие»), Уилл Сэмпсон («Джоси Уэйлс — человек вне закона»), Дэнни ДеВито («Человек на луне»), Кристофер Ллойд («Назад в будущее»).

Чтобы избежать тюремного заключения, преступник Рэндл Патрик МакМерфи имитирует помешательство. Так он оказывается в психиатрической клинике, где сталкивается с суровыми правилами, установленными жестокой старшей медсестрой. Не желая с ними мириться, Рэндл решается на бунт.
 

 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

АФИША КВАДРАТ (JPG)→ скачать

АФИША ГОРИЗОНТАЛЬНАЯ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 90 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 90 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень швейцарського кіно – 2023

Дата релиза: 09 Июня 2023

Тиждень швейцарського кіно повертається у своїй шостій едиції та класичному форматі показів у кінотеатрі. Подія триватиме 9 – 14 червня у столичному «Жовтні».

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Найкращий бос

Дата релиза: 13 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.