ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Специальный приз жюри на Каннском кинофестивале (1971)

Отрыв

Taking off
Відрив
C 05 Сентября 2013
Страна: США, 1971
Хронометраж: 93
Жанр: Музыкальная трагикомедия
Режиссер: Милош Форман
В ролях: Линн Карлин, Бак Генри, Линниа Хикок, Джорджия Энджел, Гэйл Басмен, Коринна Кристобал, Бэрри Дель Рэй, Роберт Драйден, Мэдлин Геффен, Тина Тёрнер

синопсис

Не в состоянии поладить со своими родителями, Джинни Тайн убегает из дома. Ее отец и мать отправляются на ее поиске и в процессе встречают других людей, чьи дети также убежали. Пока дети отсутствуют, родители заново открывают для себя жизнь. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024