ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

ПСИХИ

OUF
ПСИХИ
C 28 Февраля 2013
Страна: Франция, 2013 г.
Хронометраж: 90
Жанр: сумасшедшая любовная комедия
Режиссер: Янн Коридиан
В ролях: Эрик Элмоснино («Генсбур. Любовь хулигана»), Софи Куинтон, Майкл Абитебул («Мандерлей», «Любовь с препятствиями»), Гюстав де Керверн

синопсис

 У 41-летнего Француа есть все, чтобы быть абсолютно счастливым человеком: жена, двое детей, хорошая квартира. Но после очередного приступа и последующей госпитализации,  любовь всей его жизни даже не пускает его на порог собственной квартиры. Разрываясь между отцом, который нянчится с ним как с ребенком, матерью-психоаналитиком, уделяющей время сыну между приемами пациентов, и лучшим другом на грани нервного срыва, у Фрацуа в голове лишь одна мысль – вернуть Анну. Он хочет прожить с ней всю жизнь и ради достижения своей цели готов на все, даже на самые безумные поступки.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024