ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз зрительских симпатий на МКФ в Палм Спрингс
- Выбор зрителей (3-е место) на МКФ в Торонто
- Награда За самый популярный канадский фильм на МКФ в Ванкувере
 

ПАПАША

STARBUCK
ТАТУСЬ
C 11 Апреля 2013
Страна: Канада, 2011 г.
Хронометраж: 109
Жанр: Трогательная комедия
Режиссер: Кен Скотт
В ролях: Патрик Уард ( «Плохой хороший полицейский», «Город испуг»), Жюли ЛеБретон («Морис Ришар»), Антуан Бертран, Доминик Фили, Марк Беланже

синопсис

Жизнь уже немолодого бездельника Дэвида Возняка меняется, когда он узнает, что его подруга беременна и он вскоре станет папой. Но тут же на него обрушивается еще одна, более шокирующая новость  -  его сперма, которую он когда-то сдавал за деньги, произвела на свет ровно 533 ребенка и половина из них жаждет увидеть своего биологического отца.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

трейлер (MOV)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.

Мирні люди

Дата релиза: 29 Августа 2024

З початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби опублікували сотні перехоплених телефонних дзвінків російських військових. Чи не найбільший інтерес викликають розмови окупантів з їхніми близькими в Росії. Голоси «мирних», цивільних — матерів, дружин і друзів — розкривають світові очі не лише на хід так званої «спецоперації», а й на жахливий внутрішній світ суспільства, яке стоїть за її виконанням.