ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Участник программы фестиваля в Санденсе, 2011 г.

- Приз за "Лучший новый британский художественный фильм" Эдинбургского МКФ, 2011 г.

ПОСЛЕДНЯЯ ЛЮБОВЬ НА ЗЕМЛЕ

Perfect Sense
C 10 Ноября 2011
Страна: Великобритания
Хронометраж: 92
Жанр: апокалиптическая мелодрама
Режиссер: Дэвид МакКензи
В ролях: Эван МакГрегор ("Звездные Войны", "На игле", "Большая рыба", "Молодой Адам"), Ева Грин ("Казино Ройяль", "Мечтатели", "Золотой Компас"), Конни Нильсен ("Гладиатор", "Адвокат Дьявола")

синопсис

В то время, как Землю охватывает эпидемия вируса, лишающего людей всех пяти основных физических чувств, врач-эпидемиолог и шеф-повар из модного ресторана начинают испытывать друг к другу чувства, которых у них никто не сможет отнять. Премьера фильма состоялась на международном кинофестивале в Санденсе.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024