ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Лучший документальный фильм по версии Европейской киноакадемии, 2011

- Номинация на "Оскар" за Лучший документальный фильм, 2012

- Номинация Британской киноакадемии в категории "Лучший фильм на иностранном языке", 2012

- Мировая премьера: февраль 2011, Берлинский МКФ

- СНГ премьера фильма: июль 2011, Одесский международный кинофестиваль

ПИНА

PINA
Первый артхаусный фильм в 3D
C 15 Сентября 2011
Страна: Германия, Франция, Великобритания / 2011
Хронометраж: 106
Жанр: документальный мюзикл
Режиссер: Вим Вендерс
В ролях: Регина Адвенто, Малу Айраудо, Рут Амаранте, Пина Бауш, Райнер Бер

синопсис

Вим Вендерс выводит свою визуальную историю в новое измерение - прямо со сцены легендарного Танцтеатра Вупперталь Пины Бауш, вслед за танцорами, зритель окажется в самом городе Вупперталь и его окрестностях - в месте, которое на протяжении 35 лет служило домом и сердцем для творчества Пины Бауш. Режиссёр дружил с Пиной с 1980-х, но только когда режиссер впервые увидел фильм, снятый в 3D, идея документальной биографии оформилась окончательно. 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
ЕВА
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ→ скачать

ПРЕСС-КИТ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям. Зірковий дубляж: Ахтем Сеїтаблаєв

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.

Ріміні

Дата релиза: 04 Мая 2023

Річі Браво, колись успішна поп-зірка, женеться за своєю згаслою славою в вітряному Ріміні. Він фінансує свій розпусний спосіб життя та пристрасть до азартних ігор концертами для автобусів, повних туристів, і сексуальними послугами для своїх шанувальниць. Його світ починає руйнуватися, коли в його життя раптово вривається доросла донька і вимагає від нього гроші, яких він їй ніколи не давав.

Ризики й побічні ефекти

Дата релиза: 25 Мая 2023

Катрін потребує пересадки нирки. Їй надзвичайно поталанило, адже в її чоловіка — потрібна група крові. Але, схоже, він не надто поспішає стати донором для коханої.