ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Внеконкурсная программа, Венецианский кинофестиваль, 2016

Планетариум

Planetarium
Планетарiум
C 01 Декабря 2016
Страна: США, Франция, 2016
Хронометраж: 105 мин.
Жанр: мелодрама
Режиссер: Ребекка Злотовски
В ролях: Натали Портман («Черный лебедь», «Леон»), Лили-Роуз Мелоди Депп («Йоганутые)», Эммануэль Сэлинджер, Луи Гаррель («Все песни только о любви», «Мечтатели»)

Париж 30-х годов. Двое сестер, по слухам, обладают сверхъестественными способностями и умеют общаться с призраками. Некий продюсер желает извлечь для себя выгоду из их умений, однако на профессиональный интерес накладывается внезапная страсть к обоим сестрам.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатне посвідчення (PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень швейцарського кіно – 2023

Дата релиза: 09 Июня 2023

Тиждень швейцарського кіно повертається у своїй шостій едиції та класичному форматі показів у кінотеатрі. Подія триватиме 9 – 14 червня у столичному «Жовтні».

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Найкращий бос

Дата релиза: 06 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Я, Ніна

Дата релиза: 07 Сентября 2023

Ніна Сокіл — сильна особистість, красива та успішна телеведуча. В її житті є все, про що тільки можна мріяти: любов, кар’єра, прихильники. В одну мить фатальна новина руйнує все, до чого зірка так довго йшла. Саме ця перешкода змусить її зрозуміти, хто вона насправді, і що є найважливішим у житті.