ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Поглощение

Uwikłanie
Поглинання
C 10 Апреля 2013
Страна: Польша, 2011
Хронометраж: 123
Жанр: Детектив
Режиссер: Яцек Бромський
В ролях: Мая Осташевская, Марек Буковский, Данута Стенка, Анджей Северин, Ольгерд Лукашевич, Петр Адамчик

синопсис

По следам зловещего убийцы идёт комиссар Смоляр и неуступчивая прокурор Агата Шацка. Их дуэт взрывоопасен не только ввиду их темпераментов, но и из-за романа, который имел место между ними прежде. Прокурор Шацка, ведя самое сложное в своей карьере расследование, затронет дело, вокруг которого много лет ходили легенды, но никто не ожидал, что они могут оказаться правдой. Героям предстоит ответить на вопросы: что может пробудить в обычном человеке убийцу? Можно ли убить в полугипнотическом трансе и не помнить об этом на следующий день? 


ТРЕЙЛЕР
)
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024